Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2021 Nyári edzőmérkőzések . Folyamatos feltöltéssel.

 

 

napi-friss-best-new.jpg

 

A VÁLTOZÁSOK PIROSSAL VANNAK JELÖLVE !!!

( TÖRÖLT MÉRKŐZÉS HELYETT )

  2021 JÚLIUS    
MÉRKŐZÉS DÁTUM , NAP KEZDÉS HELYSZÍN
FELSŐPAKONY 1 - 2 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2021.07.15. CSÜTÖRTÖK 19:15 FELSŐPAKONY
       
NIMRÓD SE 0 - 7 ASR GÁZGYÁR 2021.07.16. PÉNTEK 18:30 DAGÁLY U. (ELEKTROMOS )
THSE SZABADKIKÖTŐ 2 - 1 BÁNK 2021.07.16. PÉNTEK 18:00 WEISZMANN FRED U.
       
TESTVÉRISÉG - CSO - KI ( P.megye I. oszt.) 2021.07.17. SZOMBAT 10:00 ELMARADT
BUDAKALÁSZ 1 - 6 REAC 2021.07.17. SZOMBAT 10:00 BUDAKALÁSZ
CSEPEL FC  13 - 3   HALÁSZTELEK 2021.07.17 SZOMBAT ? CSEPEL
       
GÖDÖLLŐ 6 - 1 ASR GÁZGYÁR 2021.07 20. KEDD 19:30 GÖDÖLLŐ
       
REAC 0 - 2 BKV ELŐRE FC 2021.07.21. SZERDA 17:00 SZÁNTÓFÖLD UTCA
BUDAKALÁSZ 0 - 5  TESTVÉRISÉG 2021.07.21. SZERDA 18:00 BUDAKALÁSZ
DUNAHARASZTI  4 - 0   F. VÍZMŰVEK SK 2021.07.21. SZERDA 18:00 DUNAHARASZTI
43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 - 3 VIADUKT BIATORBÁGY 2021.07.21. SZERDA 19:30 KALAP UTCA
       
LEÁNYFALU 2 - 6  ASR GÁZGYÁR 2021.07.23. PÉNTEK 18:30 LEÁNYFALU
HERÉD 4 - 2   43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2021.07.23. PÉNTEK 18:30 HERÉD
       
PÉNZÜGYŐR SE  0 - 0 GÁRDONY ( NB III. ) 2021.07.24. SZOMBAT 10:00 KŐÉR UTCA
MAGLÓD 2 - 3 TESTVÉRISÉG 2021.07.24. SZOMBAT 10:00 MAGLÓD
UNIONE FC 3 - 1 BUDAKALÁSZ 2021.07.24. SZOMBAT 10:00 KALAP UTCA
UFC U19 2 - 3  REAC 2021.07.24. SZOMBAT 11:00 TÁBOR UTCA
 CSEPEL FC 6 - 0 RKSK 2021.07.24. SZOMBAT 10:00 BÉKE TÉR
MARCALI 2 - 1  SVÁBHEGY 2021.07.24. SZOMBAT 18:00 BALATONBERÉNY
       
PÉNZÜGYŐR SE 1 - 2  BIATORBÁGY 2021.07.28. SZERDA 18:00 KŐÉR UTCA
UTE U19 2 - 3 TESTVÉRISÉG 2021.07.28. SZERDA 18:00 UTE ATLÉTIKAI PÁLYA
DUNAHARASZTI 3 - 1 CSEPEL FC 2021.07.28. SZERDA 18:00 DUNAHARASZTI
VECSÉS 2 - 0  ASR GÁZGYÁR 2021.07.28. SZERDA 18:00 VECSÉS
BUGY SE  I4 - 2  PESTSZENTIMRE SK 2021.07.28. SZERDA 19:00 BUGYI
UNIONE FC 2 - 1  PÉNZÜGYŐR SE 2021.07.28. SZERDA 19:00 KALAP UTCA
BUDAKALÁSZ  1 - 2  43. SZ. ÉPÍTŐK SE  2021.07.28. SZERDA 18:30 BUDAKALÁSZ
       
ÚJBUDA 4 - 4  MUN SE 2021.07.31. SZOMBAT 10:00 ROKK SPORTTELEP ( Dunakeszi)
PÉNZÜGYŐR SE  9 - 0  SVÁBHEGY 2021.07.31. SZOMBAT 19:00 KŐÉR UTCA
PILISI LK  1 - 3   43. SZ. ÉPÍTŐK SE 2021.07.31. SZOMBAT 10:00 PILIS
FC HATVAN ( NB III. )  3 - 1   TESTVÉRISÉG 2021.07.31. SZOMBAT 11:00 HATVAN
KECSKÉD - UNIONE FC 2021.07.31. SZOMBAT - ELMARADT
VECSÉS - CSEPEL FC     VASÁRNAP 10:00
REAC 2 - 1 ERCSI 2021.07.31. SZOMBAT 17:00 SZÉCHENYI TÉR
ZSÁMBÉK - SVÁBHEGY 2021.07.31. SZOMBAT 18:00 ELMARADT
FELSŐPAKONY 3 - 1  PESTSZENTIMRE SK 2021.07.31. SZOMBAT 10:00 FELSŐPAKONY
IKARUS BSE  2 - 2  1908 SZAC BUDAPEST 2021.07.31. SZOMBAT 18:00 BÁTONY UTCA
       
  2021 AUGUSZTUS    
MÉRKŐZÉS DÁTUM , NAP KEZDÉS HELYSZÍN
       
VECSÉS 0 - 3 CSEPEL FC 2021 08.01. VASÁRNAP 10:00 VECSÉS
       
ZSÁMBÉK 0 - 4 PÉNZÜGYŐR SE 2021.08. 04. SZERDA 18:30 ZSÁMBÉK
ASR GÁZGYÁR 4 - 2 BUDAKALÁSZ 2021.08. 04. SZERDA 18:30 SUJTÁS UTCA
III. KER. TVE U19 4 - 2 UNIONE FC 2021.08. 04. SZERDA 19:00 KALAP UTCA
F. VÍZMŰVEK SK 1 - 3 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2021.08. 04. SZERDA 19:00 VÁCI ÚT
REAC 1 - 1 MTK U19 2021.08.04. SZERDA 18:00 SZÁNTÓFÖLD UTCA
F. KÖZTERÜLET SK 0 - 0  MUN SE 2021.08.04. SZERDA 19:00 THÖKÖLY ÚT
PESTSZENTIMRE SK 3 - 1   II. KER. UFC 2021.08.04. SZERDA 19:00 TÁNCSICS M. U.
GOLDBALL 0 - 7 TESTVÉRISÉG ÚJPALOTA SE 2021.08.04. SZERDA 19:00 KÖNYVES K. KRT
IKARUS BSE FK 5 - 5  CSÖMÖR 2021.08.04. SZERDA 18:00 BÁTONY UTCA
       
43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 - 1 TISZAFÖLDVÁR 2021.08.06. PÉNTEK 19:45 KALAP UTCA
       
REAC 2 - 4  DUNAHARASZTI 2021.08.07. SZOMBAT 10:00 BUDAI II. VAGY  SZÁNTÓFÖLD UTCA
PÉNZÜGYŐR SE  1 - 1 VASAS U19 2021.08.07. SZOMBAT 11:00 PASARÉT / KŐÉR
MAGLÓD  3 - 1 ASR GÁZGYÁR - 2021.08.07. SZOMBAT 10:00 MAGLÓD / SUJTÁS U.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - CSO - KI 2021.08.07. SZOMBAT TÖRÖLVE KALAP UTCA
SVÁBHEGY ( VEGYES ) - ESZTERGOM 2021.08.07. SZOMBAT LEMONDVA  
 PESTSZENTIMRE SK 4 - 0 ISSIMO 2021.08.07. SZOMBAT 10:00 TÁNCSICS M. U.
VERESEGYHÁZ 4 - 3 TESTVÉRISÉG ÚJP. SE 2021.08.07. SZOMBAT 18:00 VERESEGYHÁZ
       
ÚJPEST FC U19 6 - 8 TESTVÉRISÉG 2021.08.11. SZERDA 18:00 TÁBOR UTCA
ASR GÁZGYÁR 6 - 1  II. KER UFC 2021.08.11. SZERDA 18:30 SUJTÁS UTCA
UNIONE FC  2 - 2  43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2021.08.11. SZERDA 19:00 KALAP UTCA
       
PESTSZENTIMRE SK 3 - 0  NIMRÓD SE 2021.08.13. PÉNTEK 19:00 TÁNCSICS M. U.
       

ASR GÁZGYÁR 4 - 2

ALBALONGA (BRAZIL TEAM )

2021.08.14. SZOMBAT 10:00 SUJTÁS UTCA
CSEPEL FC 2 - 1 VASAS U19 2021.08.14. SZOMBAT 10:00 BÉKE TÉR
ÚJPEST FC U19   0 - 2   UNIONE FC 2021.08.14. SZOMBAT 10:00 TÁBOR UTCA
REAC 7 - 1 BUDAI FC II. 2021.08.14. SZOMBAT 10:00 BUDAI II. STADION
PÉNZÜGYŐR SE 6 - 0 SZENT PÁL AKADÉMIA 2021.08.14. SZOMBAT 17:00 PASARÉT
II. KER. UFC  3 - 3 SVÁBHEGY ( VEGYES ) 2021.08.14. SZOMBAT 18:00 KOLOZSVÁRI TAMÁS U.
TESTVÉRISÉG ÚJPALOTA SE 6 - 1 MUN SE 2021.08. 14. SZOMBAT 10:00 BÁNKÚT UTCA

 

 

 

 

Hozzászólások

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.